Бондаренко Діана

Мене звати Діана Боднаренко, мені 17 років. І в мене вроджена вада серця – коарктація аорти. Коли мені був всього лише один місяць, мене прооперували. Операція пройшла вдало, хоча і тривала на відкритому серці аж 8 годин, сьогодні про неї мені нагадує великий шрам через усю спину.

Кожні два роки ми з мамою їздили до Києва в інститут ім. М.Амосова, проходили обстеження, і все було відносно добре. Але під час останнього обстеження у березні 2016 року нам повідомили сумну звістку про те, що мені потрібно обов’язково робити операцію – стентування аорти. Хірург нам розповів, що зараз є чудові прогресивні методи і технології проведення такої операції, але вона є дороговартісною. Біда в тому, що мама мене виховує одна, працює на державній роботі, де невелика заробітна плата, тато покинув нашу родину більше 10 років тому, не спілкується з нами і абсолютно нам не допомагає.

Мені необхідно терміново встановити серцевий імплант (стент), за допомогою якого розшириться звуження в аорті, що привиде до нормалізації тиску та фізіологічної роботи серця. Якщо вчасно не поставити цій стент, надвисокий тиск в судинах головного мозку може в будь-який момент призвести до інсульту.

У мене є мрія– стати адміністратором в одному з відпочинкових комплексів у нашомі мальовничому Прикарпатті, запрошувати та створювати комфортні і доступні умови відпочинку для туристів, як іноземців так і наших громадян з усіх куточків України. Якщо здійсниться моя мрія, я обов’язково запрошу на відпочинок лікарів та людей, які врятували мені життя і всіляко допомагають зараз. Також я хочу допомагати тваринам і хворим дітям. Крім того, з дитинства захоплююсь футболом, хоча самій грати мені не можна. У 2014 році самостійно написала статтю “Футбол очима дітей” в газету “Репортер”, за яку була нагороджена грамотою як переможець конкурсу творчих робіт шкільного турніру.

Наша родина спільними зусиллями зібрала близько 20 тисяч гривень, але цих коштів недостатньо для проведення операції. Тому звертаюсь з великим проханням до небайдужих людей, в кого є можливість, допомогти мені зібрати необхідну суму грошей на операцію. Я дуже хочу бути здоровою, успішно закінчити коледж і втілити свої мрії у життя!

ПІБ: Бондаренко Діана Сергіївна, 28.02.1999 р.

Місто: Івано-Франківськ

Діагноз: вроджена вада серця – коарктація аорти

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога