Бондар Микита

В рамках проекту Змінюй світ. Даруй своє. піар менеджер Українська Біржа Благодійності – Дарина Пилипчук збирали кошти на придбання серцевого імпланту для нашого підопічного Платоші Клочко. Дарина відмовилась від подарунків на день народження та закликала всіх своїх друзів та знайомих підтримати проект хлопчика. Кошти були успішно зібрані за декілька днів. Але під час проведення стандартного передопераційного дослідження виявилося, що протока у Платоші стала дуже маленькою. Такий маленький прорив не впливає на функцію серця та не загрожує життю та здоров’ю дитини. Ставити внутрішньосерцевий імплант дитині у даному випадку – є більшою загрозою її здоров’ю. Тобто Платоші операція була вже не потрібна! І це справжнє диво!

Ми віддали серцевий імплант іншому нашому підопічному – Бондар Микиті ❤

Бондар Нікіті 8 років і в нього була вроджена вада серця (відкрита артеріальна протока). Весь час Микита проходив обслідування в Миколаївській обласній лікарні з надією на те, що вада зникне, але з кожним роком покращення не відбулося. Так як дитина росте і в подальшому можуть виникнути ще більші проблеми, було прийняте рішення терміново її виправити.

І коли зачиняються одні двері, то відразу відкриваються інші.

Завдяки магії, яка відбулась з Платошею, серце Микити було врятоване!

І вчора Дарина приїздила до лікарні, щоб провідати свого сердечного друга та привітати його з одужанням.

На фото Микита та Дарина. Поки йому не можна активно бігати та стрибати, але активне життя та заняття спортом вже не мрія. В п`ятницю родина їде додому, де починається нове, щасливе дитинство, без страхів та болю у сердечку.

Дякуємо Дарині та всім її друзям за порятунок Микити та за свято, яке змінило життя ❤

https://ubb.org.ua/uk/project/4305/

Треба допомога