Богдан Дзюба

Термінової допомоги потребує хлопчик Богдан із села Сніжківки Харківської області. У хлопця вроджена вада серця і необхідна операція з її виправлення. Операцію безкоштовно можуть зробити в інституті Амосова, але для того, щоб це сталось, треба придбати дороговартісний серцевий імплант – стенд. В одинокої матері, яка виховує сина сама, коштів на його придбання та порятунок життя синочка немає. Вона звертається за допомогою до всіх небайдужих з проханням врятувати серце Богдана!

Біда в родину прийшла, коли Богданчику виповнилось 4 роки. Саме тоді хлопчику кардіологи поставили діагноз – вроджена вада серця – комбінована вада аортального клапана з переважанням недостатності. На підставі цього діагнозу дитина відразу отримала інвалідність. Почались операції, постійні обстеження, бій за життя.З 2011 року Богданчик пережив 4 операції на серці (операція Rossa, балонна ділітація стенозу кондуїту, рестернотомія – пластика стовбура ЛА кондуїтом Contegra 200S, Балонна ділітація стенозу кондуїту ЛА і обох гілок ЛА НК II-a ст.). Від останньої операції пройшло 5 років. Все було добре, поки Богданчик не почав стрімко рости, унього почались проблеми з самопочуттям. При останньому обстежені в Інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова лікарі побачили проблему і зробили висновок – стеноз легеневої артерії. Потрібна ще одна операція – встановлення спеціального стенду для виправлення дефекту.

Купити стенд матуся Богдана самостійно не може. Живучи без чоловіка та маючи на руках сина та хвору матір-пенсіонерку, назбирати майже 120 000 гривень неможливо. Всі кошти йдуть на звичайне життя та покриття комунальних послуг.

Саме тому тільки ми з вами можемо врятувати життя Богдана та придбати дороговартісний імплант. Будь ласка, не проходьте повз історію життя Богданчика. Допоможіть йому зростати та стати помічником для своєї матусі та бабусі!

 

ПІБ: Дзюба Богдан Сергійович, 17.06.2005 р.

Місто: с. Сніжківка, Харківська обл.

Діагноз: комбінована вада аортального клапана з переважанням недостатності

Треба допомога