Благодійна акція “Серця Майбутнього” від Лантманнен Акса

Благодійна акція “Серця Майбутнього” від Лантманнен Акса

Наші любі партнери – компанія Lantmännen AXA та METRO Cash & Carry Ukraine розпочали спільну благодійну акція, мета якої рятувати серця діток з вродженими вадами

Умови акції прості: від вартості кожної проданої одиниці сухого сніданку ТМ «АХА» та «START!» в магазинах METRO компанія «Лантманнен Акса» спільно з «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» перерахують до 7 гривень на рахунок нашого фонду.

Серед них спільне перерахування «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» разом з компанією «Лантманнен Акса» складає – 4 грн, а також «Лантманнен Акса» додатково перерахує 3грн за кожне розміщене фото з продукцією ТМ START! та АХА під хештегом #Start!.

Тобто кожен з вас може допомогти зібрати ще більше коштів для того, щоб ще більше діток отримали шанс на повноцінне та здорове життя.

Ваші покупки 27 одиниць продукції торгових марок «АХА» та «START!» допоможуть зібрані кошти на придбання серцевих імплантів – оклюдерів для діток зі всієї України – маленьких пацієнтів інституту Амосова.

Акція триватиме з 01 листопада по 01 грудня 2018 року у 25-ти центрах оптової торгівлі METRO у 15 містах України

Часу не так багато!

Купуйте «АХА» та «START!», робіть фото на фотозоні прямо в магазинах METRO, розміщуйте їх у фейсбуці з хештегом #Start! і компанія за це перерахує ще більше коштів на благодійність.

Треба допомога