Безручко Дмитро

Від народження Дмитро перебуває на обліку в кардіолога. Хлопчик дуже часто хворіє простудами, не минає жодного місяця без прийому ліків та походу до лікарів. А влітку 2017 року він переніс бронхопневмонію. Загалом Дмитрик дуже активний і життєрадісний хлопчик, але в свої 2 рочки і 3 місяці він погано спить і дуже часто пітніє. Причина – вроджена вада серця, яку потрібно лікувати.

“У січні 2018 року ми звернулись до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Тут нашому синові встановили діагноз “вроджена вада серця, відкрита артеріальна протока. Лікарі радять закрити протоку за допомогою внутрішньосерцевої спіралі, оскільки відкрита операція і хірургічне втручання несе додаткові ризики післяопераційного ускладнення”, – говорить мама Дмитра.Операцію в НІССХ ім. Амосова проводять безкоштовно, а от сам імплант батьки мають придбати за власний кошт. Його ціна – 36 380 грн. У родині Безручко є ще один, старший, син. Мама перебуває в декретній відпустці, щомісяця отримує лише 860 грн. Тато хлопчиків не працює. Сім’я живе на кошти із тимчасових підробітків, тому самостійно оплатити такий дороговартісний імплант просто не має змоги.

Батьки Дмитрика просять про допомогу всіх добрих людей: “Допоможіть нашому сину! Подаруйте шанс на довге і щасливе життя Діми!”.

ПІБ: Безручко Дмитро Іванович, 14.10.2015 р.

Місто: Кривий Ріг

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога