Баранов Владислав

Я – Владислав, мені 17 років, і я з Харкова. Відразу після народження у мене почали прослуховуватися шуми в серці. Я кілька разів лежав у кардіологічному відділенні ОДКБ 5 м. Харкова, там мені поставили діагноз “ВВС (коарктація аорти з відкритою артеріальною протокою)”. Для підтвердження діагнозу мене направили в київський науково-дослідний Інститут серцево-судинної хірургії. Там діагноз підтвердився, і мені зробили відкриту операцію з усунення коарктації аорти.
Тоді мені було 1,5 року, мені закрили артеріальну протоку (пластика “кінець в кінець”). Усіх подробиць, на жаль, не пам’ятаю, адже був зовсім маленький, але шрам про операцію залишився як пам’ять на все життя! Пам’ятаю, як щороку мама водила мене на перевірку – кардіограма, УЗД серця. Я ріс і розвивався, як здорова дитина. Дуже хотілося займатись спортом, але я розумів, що туди дорога мені закрита через обмеження фізичних навантажень.

З дитинства я займався музикою, закінчив ДМШ 9 по класу акордеона. Брав участь в конкурсі “Юний віртуоз Харкова” і зайняв 1 місце серед 36 конкурсантів. В школі мої успіхи були в галузі точних наук. Подобається фізика, математика, інформатика. Я брав участь в конкурсах, олімпіадах. У 16 років з інтенсивним ростом організму і при певних навантаженнях я почав помічати погіршення самопочуття. У мене з’явилася швидка втомлюваність, головні болі, підвищення артеріального тиску до 180, серцевий шум. Під час чергових обстежень картина стала зрозумілою: у мене знову, через 16 років, звужена аорта, і я потребую повторної операції.

КТ підтвердила цей діагноз (картина локалізованої коарктації аорти). На жаль, лікувальні препарати не здатні усунути звуження аорти, і мені рекомендують балонну ангіопластику і стентування. Імплант коштує 86 991 грн, мама не в змозі зібрати таку суму (вона виховує мене сама, батько кинув нас, коли мені було 5 років). Дохід моєї сім’ї – аліменти від батька 250 грн на місяць і заробітна плата мами 4 000 грн – не дозволяють найближчим часом придбати стент. Мама вже із допомогою родичів зібрала 25 000 грн, залишилося ще 61 991 грн.

Я дуже хочу жити! Адже я в цьому році ступив на новий поріг життя – вступив в ХНУРЕ. Моя мрія – стати провідним фахівцем ІТ-технологій. Мій девіз по життю: “Ніколи не здавайся, тільки слабаки здаються”. Я ніколи нікого нічого не просив, усього добивався сам, але в ситуації, що склалася, бажанні жити, любити, вчитися, я дуже прошу вашої допомоги! Я дуже люблю свою маму, адже я в неї один, і не можу дозволити залишитися їй самій на цьому світі. Про що я мрію? Та просто жити, кохати і бути коханим. І кожну мить цінувати, адже наше життя неповторне! Щиро Дякую Всім за Допомогу!

ПІБ: Баранов Владислав Едуардович, 11.03.2000 р.

Місто: Харків

Діагноз: вроджена вада серця – коарктація аорти

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога