Бальних Юлія

В свої 7 рочків Юлічка отримала інвалідність: в неї хворе серце. Проходячи медкомісію перед вступом до школи, зовсім випадково у дівчинки знайшли вроджену ваду серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки, який навіть не прослуховувався. Тепер дитина терміново потребує операції з встановлення імпланту, аби виправити дефект. Мета цього проекту – допомогти незаможній родині Юлі зібрати гроші на придбання такого імпланту.

Юля постійно хворіє простудними захворюваннями. У зв’язку з хворобою серця, відбувається застій крові і будь-яка застуда швидко перетворюється на бронхіт і запалення легенів. Дівчинка вже перенесла двостороннє запалення легенів, а скільки бронхітів – так їх вже не перелічити.

За останніх 2 роки Юлічка стала слабшою і кволою, почала швидко втомлюватись. У 7 років важить 16 кг, при зрості 120 см, дівчинка дуже погано їсть, але при цьому залишається активною, добре навчається в школі. Дуже любить малювати, зростає привітним і добрим дитям. Лікарі після операції зі встановлення імпланту дають гарантію повного одужання дитини. На купівлю оклюдера (цього імпланта) родині не вистачає 11 252 грн. В сім’ї працює лише тато, у якого зарплата невисока. Мама змушена була залишити роботу, аби бути постійно дома і доглядати за хворою дитиною адже Юлічка постійно хворіє і проходить як домашнє, так і амбулаторне лікування. Сума у 11 252 грн є непідйомною для сім’ї Бальних.

У БФ “Сердця Майбутнього” на рахунку від попередніх проектів “Врятуйте два серця” та “Врятуйте сердечко Данилки” залишилось 20 748 грн. Ми хочемо допомогти Юлі, але цих коштів не вистачає на придбання імпланту, тому звертаємось до Вас із проханням допомогти нам зібрати 11 252 грн, щоб Юлічка могла жити повноцінним життям. За останніх 2 роки Юлічка стала слабкою і кволою, почала швидко втомлюватися. У 7 років важить 16 кг при зрості 120 см, дівчинка дуже погано їсть, але при цьому залишається активною, добре вчиться в школі. Дуже любить малювати, зростає привітною і хорошою дитиною.

Заплановану операцію довелося перенести на 21 день у зв’язку з карантином в Науково-практичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України . БФ “Серця Майбутнього” відразу придбав оклюдер (імплант) для Юлі, а операцію запланували після завершення карантину в медустанові на березень. 12.03.14 р. була успішно проведена операція по закриттю вродженої вади серця – вторинного дефекту міжпередсердної перегородки у Юлі Бальних. 14.03.14 р. Юлічку виписали з лікарні здоровою дитиною. Скоро з Юлі знімуть інвалідність, і вона повернеться до повноцінного життя без постійних простудних захворювань.

Ім’я: Бальних Юлія, 31.05.2006 р.

Місто: Одеса

Діагноз: вроджена вада сердця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці і документація тут.

Треба допомога