Бакун Настя

У 7-річної Настуні – вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Про це батьки дізналися через свою наполегливість. Дитина від народження дуже часто хворіє застудними захворюваннями. Прочитавши інформацію в інтернеті, що постійні застудні захворювання можуть бути через проблеми з серцем, батьки наполягали, щоб дитині в обласній лікарні зробили УЗД серця, але лікарі казали, що не потрібно турбуватися. Дитина почала швидко втомлюватися. Тоді батьки звернулись до приватної клініки, де, зробивши УЗД, виявили вроджену ваду серця.

У НІССХ ім. Амосова діагноз підтвердили і порадили найближчим часом зробити Настуні операцію за допомогою внутрішьосерцевого імпланту. Так як дівчинка росте і вада теж може збільшуватися, в подальшому це може призвести до серцевої недостатності. Операція безкоштовна, але оклюдер (імплант), який потрібен Настуні, коштує 72 225 грн. Для родини Бакун це дуже великі гроші, за допомогою рідних та близьких вони зібрали 15 000 грн, але решту їм самостійно не зібрати, тому і звертаються по допомогу до всіх небайдужих людей допомогти їм вилікувати сердечко їхньої єдиної та улюбленої донечки!

Лист від мами:

“Доброго дня. Мене звуть Бакун Юлія Віталіївна, мені 30 років, я зі своєю сім’єю проживаю в смт Ратне Волинської області. Моїй єдиній донечці Анастасії (2008 року народження) в червні 2015 року поставили діагноз “вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока” в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова НАМН України діагноз підтвердили. І лікарі повідомили нам, що цю ваду треба усунути за допомогою оклюдера. Його вартість є не підйомною для нашої сім’ї, оскільки ми з чоловіком отримуємо невелику заробітну плату. Нещодавно я перенесла дві складних операції, на які пішли усі наші заощадження. Проживаємо ми з батьками-пенсіонерами, які допомагають нам чим можуть. Частину суми у розмірі 15 тисяч грн зібрала наша родина та батьки. Але більше нам немає звідки взяти. Ми опинилися в такій ситуації, коли самостійно не в змозі впоратися з нашою бідою, тому і звертаємося до небайдужих людей врятувати сердечко нашій улюбленій донечці!

Настуня мріє, що її сердечко буде здоровим, і вона зможе жити повноцінним життям, що буде бігати з однолітками та займатися спортом.

З повагою, родина Бакун”.

ПІБ: Бакун Анастасія Володимирівна, 10.03.2008 р.

Місто: Волинська область

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога