Бабіна Ангеліна

Ангелінці 3 рочки, і їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланта (спіралі), оскільки в неї вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Подивіться в ці великі, сумні очі! Ці очі вже розуміють, скільки всього вони перенесли: передчасні пологи з вагою 1,700 кг із бронхолегеневою дисплазією та вадою розвитку дихальних шляхів, 25 днів перебування на штучній вентиляції легенів, а потім лікування у Чернігівській обласній лікарні.

Додому Ангеліна з мамою потрапили тільки через 4 місяці після народження. І постійно продовжувалаи боротися за  життя Ангеліни. Коли Ангеліні виповнився 1 рік, лікарі поставили новий діагноз – наслідки раннього органічного ураження ЦНС, синдром ДЦП – атактичний синдром, нижній парапарез. Була оформлена інвалідність. Але родина Бабіних не здалася, вони роблять усе можливе, щоб поставити дитину на ноги. І їх зусилля не пройшли даремно, в три рочки Ангелінка зробила свої перші кроки. У квітні 2015 р. дівчинці зробили операцію на ніжці, але лікарі наполягають ще на декількох операціях, на жаль, без здорового сердечка – це не можливо.

Звернутись по допомогу родину змусило скрутне матеріальне становище. До цього часу вони, за підтримки батьків-пенсіонерів, рідних і друзів, обходилися самі. Постійне лікування та реабілітації, спеціалізовані санаторії – усе це потребує великих фінансових затрат. Операція на серці буде проводитись безкоштовно в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, але спіраль для закриття артеріальної протоки коштує 30 281 грн. Це дуже значна сума для родини Бабіних.

Оскільки мама не має можливості працювати, бо доглядає дитину-інваліда, а тато потрапив під скорочення і нині перебуває на обліку в Центрі зайнятості, родина Бабіних, звертається до усіх не байдужих людей допомогти їм зібрати кошти на внутрішньосерцевий імплант для єдиної та улюбленної донечки, щоб вилікувати її сердечко і продовжити лікування ніжок. Давайте разом допоможемо Ангелінці мати здорове сердечко і надамо шанс на подальше лікування!

ПІБ: Бабіна Ангеліна Андріївна, 02.06.2014 р.

Місто: Конотоп, Сумська обл.

Діагноз: вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока

Всі деталі та документація тут.

Треба допомога