Бабак Ілона

Дива зовсім поруч і творять їх самі прості, але надзвичайні люди.

Нещодавно в Амосова виникла дуже критична ситуація. До лікарні поступила дівчинка, маленька принцеса Бабак Ілоночка, з вродженою вадою серця і з необхідністю проведення термінової операції. Треба було саме дуже швидко приймати рішення що робити, як рятувати життя дівчинки. Матуся Ілоночки – сирота, яка виховувалася в дитячому будинку, живе в соціальному житлі з дитиною, чоловіка немає. Татку просто не цікаве їхнє життя. Придбати дороговартісний імплант матері-одиначці було просто неможливо..А час йшов. Добре, що ми поруч, а поруч з нами самі прекрасні благодійники в світі.

Було прийнято рішення рятувати дитину не затягуючи час. На щастя, наша постійна благодійниця Анна саме вирішила врятувати життя підопічному нашого фонду. І всі зірочки зійшлися! Імплант закупили на благодійні кошти від Анни, операція проведена успішно лікарем Богдан Черпак (Bogdan Cherpak) та його колегами, а Ілоночці встановили серцевий імплант, який виправив ваду та дасть змогу жити повноцінним життям. Тепер Ілоночка здорова, а матуся може бути спокійною…її дитя в безпеці.

Анна, дякуємо вам, що ви завжди поруч. Особливо в такі дні, коли час йде на години. Ваша підтримка та добре серце – двигун, що рухає гори та моря.

Дякуємо за все добро! Привіти від Ілоночки, її матусі та лікаря Богдана

Треба допомога