Авшенюк Дарія

При народженні Даші не був вчасно поставлений діагноз, і вже на 3,5 місяці життя дівчинку доставили в дуже тяжкому стані в Київський НІССХ ім. Амосова. 1,5 місяці в реанімаційному відділенні лікарі боролися за її життя. Даринці встановили тимчасовий стент, який її і врятував. Проте дитина росте, і стан її здров’я з кожним днем погіршується, оскільки Даринці життєво необхідно встановити постійний стент (серцевий імплантат). Дитина вже пережила 2 зупинки серця. Більше чекати просто не можна! Подаруймо Даші можливість повноцінно жити!

Даша – дуже квола дівчинка, часто хворіє на застуду, бронхіт та запалення легенів. Після багаточисельних наркозів та двох зупинок серця, у 3 роки дівчинці поставили ще один діагноз – дитячий аутизм. Вона повністю перестала розмовляти і гратися з дітками. Родина Авшенюк дуже хоче, щоб їх улюблена донечка знов почала розмовляти і тішити своєю посмішкою батьків. Для цього Даші потрібно зробити операцію із встановлення імплантату, який коштує 56 993,55 грн і виправити ваду серця, щоб інші лікарі почали лікування аутизму. Але, на жаль, самотужки без Вашої допомоги їм не впоратися. Якщо Даші встановити серцевий імплантат, то він закриє дефект та дозволить знизити тиск у правому шлуночку серця. Зараз дівчинці заборонено мати фізичні навантаження та взагалі активно рухатися.

Батько Даринки працює водієм та отримує дуже маленьку заробітню плату, а мама знаходиться вдома по догляду за дитиною, так як у Даші – інвалідність. Родина Авшенюк звертається за допомогою до всіх небайдужих людей допомогти їм врятувати життя своїй улюбленій та єдиній донечці. Подаруйте Даринці шанс на повноцінне життя!

Так як дитині потрібна термінова операція, ми вирішили не зволікати і одразу попросили допомогу в УББ у зборі коштів на внутрішньосерцевий імплант щоб разом допомогти Даші Авшенюк. Проект стартував 02.06.14 р. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. У проекті взяло участь 256 донорів і 07.07.14 необхідна сума була зібрана, завдяки всім чуйним і добрим людям.

22.07.14 р. в НІССХ ім. Амосова лікарями ендоваскулярної хірургії була успішно проведена операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланта Даші Авшенюк. Завдяки проведеному втручанню було розширено звуження аорти і прийшов в норму тиск в лівому шлуночку. Тепер сердечко Даші здорове і вона зможе жити повноцінним життям! Ми бажаємо родині Авшенюк, щоб вони з легкістю впоралися і з другим діагнозом Даші – аутизмом і Дашенька почала радіти життю!

ПІБ: Авшенюк Дарія Олексіївна, 24.07.2008 р.

Місто: Вінницька область

Діагноз: вроджена вада серця – коарктація аорти

Всі подробиці і документація тут.

Треба допомога