ATLANT-Україна: від серця до серця!

Знаєте, що таке щастя? Щастя – це коли відповідальний та дбайливий бізнес рятує наших діток! І таке щастя, що наших підопічних знову підтримує компанія ATLANT Ukraine ❤

Завдяки небайдужим співробітникам компанії ATLANT Україна, врятоване вже друге сердечко! На цей раз допомогу отримає Вікуся Дирдира. Ця дівчинка, якій тільки 16 років, все життя мріяла займатися танцями, але вада серця їй заважає..задишка, запаморочення, погане почуття – це тільки частина всього, що відчувала Вікуся останній час. Вроджена вада – це дуже підступна хвороба. В один день може все змінити і наслідки можуть бути незворотними. Дівчинці терміново потрібна операція зі встановлення серцевого імпланту, який коштує майже 70 000 грн. Родина Віки, яка складається тільки з мамочки та сестрички, не могла собі це дозволити. Здорове сердечко донечки було тільки мрією.

І так чудово, коли мрії здійснюються! Завдяки компанії ATLANT Україна, її чудовому маркетинговому керівнику – Alena Kovalenko та Українська Біржа Благодійності у дівчинки є шанс на ЗДОРОВЕ та щасливе майбутнє. І звісно танці ❤

За статистикою, щороку в Україні з вадами серця народжуються понад 5000 малюків. 5000 крихіток приходять у цей світ борцями, які вже з пелюшок відстоюють своє право на життя. Ось вже другий рік компанія ATLANT-Україна робить свій внесок – дарує дитині нове серденько, а разом з ним – шанс на повноцінне і здорове життя. Окрім того, ми цілеспрямовано обираємо тих діточок, на допомогу яким благодійним організаціям особливо важко зібрати гроші в повному обсязі.

Тому напередодні Старого Нового року ми хочемо подарувати 16-річній Віці надію і повернути віру в свої мрії і в своє майбутнє, в людську доброту. Для Віки зараз все це вкладається в одне просте слово – “серце”. Кошти, які перерахує компанія, підуть на купівлю окклюдера, який конче необхідний для порятунку життя цієї дівчинки із вродженою вадою серця. Ми дякуємо всім нашим клієнтам та партнерам за продуктивний рік, результати якого дозволили продовжити наші благодійні заходи. Також свої слова подяки Вам висловлюють Віка і її мужня мама, яка самотужки боролася за доньку. Тепер вони не самі!”.

Ми дякуємо Атланту за допомогу, підтримку, за нескінченне добро та бажання робити цей світ краще! Завдяки вам ще одне сердечко буде битися здоровим!

Проект на УББ https://www.ubb.org.ua/ru/project/2747/

Сторіночка добрих справ від ATLANTна УББ https://www.ubb.org.ua/uk/profile/5f6ce38fbbffea14fa4ced3a4cc7683ec002a9c1/

Бути добру та щастю!

 

Треба допомога