ATLANT-Україна: від серця до серця. 3

Вада серця – це патологічна зміна будови органу, яка порушує його правильну функцію. Ця хвороба зустрічається у 6-8 дітей зі 1 000 новонароджених та за певних обставин може бути смертельною. Тому компанія “ATLANT-Україна” вже третій рік допомагає таким сім ’ям та їх діточкам “народитися знову” із новим серцем.

Маленькому Кості зараз майже 5 років, але йому життєво необхідно встановити спеціальний пристрій – оклюдер, для того, аби він міг повноцінно розвиватися зі своїми однолітками та приносити радість батькам.
Від щирого серця наша компанія дякує усім українським покупцям, які обрали техніку ATLANT у 2017 році!
Саме Ви надаєте нам можливість допомагати діточкам та їх рідним!

Бажаємо Кості скорішого одужування!

Вся детальна інформація та документи у розділі “Блог”, “Документація” і “Фотозвіт” на проекті https://ubb.org.ua/uk/project/3756/.

Від чистого серця та з великим бажанням змінювати цей світ, саме так компанія ATLANT Ukraine дякує своїм покупцям за те, що обирають продукцію їх торгової марки. Замість тисячі слів та побажань, компанія врятувала сердечко чудовому Кості Кравчуку, якому терміново була операція на сердечку ❤️❤️❤️

Компанія ATLANT вже третій рік поспіль рятує діток з вродженими вадами серця.

З Костею ми познайомились завдяки листу-проханню про допомогу від його матусі Наталі. Родина, яка виснажилась лікуванням старшого сина, благала врятувати сердечко їй молодшого синочка. Сума на купівлю серцевого імпланту 78 110 грн. була непосильною для них.

В наших історіях завжди буває гарний та щасливий фінал! Завдяки проекту на Українська Біржа Благодійності, який компанія ATLANT повністю закрили по сборам, сердечко Кості врятовано! Сьогодні ми приїжджали в Амосова, щоб привітати Костю з новим етапом його життя та побажати всього найкращого. Він такий розумний хлопчик! Вже вміє навіть читати та рахувати. Мама сказала, что вже в вересні синочок піде до підготовчого класу у школі, бо дуже хочеться йому вчитися. Ми щасливі, що можемо спостерігати, як такі гарні дітки отримують справжній шанс на здорове та прекрасне майбутнє. Ми будемо завжди посилати Кості промінчики любові!

Треба допомога