“АСПЕН-Україна” допомагають дітям

Надзвичайні люди і надзвичайні добрі справи! Асоціація випускників “Аспен-Україна” – неприбуткова, незалежна, неполітична громадська організація, що об’єднує відповідальних лідерів різних сегментів Українського товариства та реалізує діяльність, спрямовану на позитивні трансформації в суспільстві, Україні і в світі.

Місія цієї спільноти – створення умов для відкритого та неупередженого діалогу у вирішенні критичних проблем і реалізації позитивних трансформацій в суспільстві, в Україні і в світі. Ще важливою місією є розвиток відповідального лідерства в Україні шляхом проведення навчальних програм та розвитку спільноти відповідальних лідерів.

Кожного року Асоціація випускників “Аспен-Україна” проволить зустрічі, де влаштовують благодійний аукціон, завдяки якому допомагають десяткам нужденних людей. В цьому році один із напрямків допомоги випускників – це порятунок діток з вродженою вадою серця – підопічних нашого фонду.

Вже повністю зібрані проекти допомоги трьом маленьким принцесам – Вержиківської Дар’ї та Вікусі Балабан, Настусі Павлової. Проекти дівчаток розміщені на сайті Українська Біржа Благодійності: ДаринкаВікторіяНастя.

Ми дякуємо Асоціації випускників “Аспен-Україна” за допомогу, підтримку та бажання змінювати цей світ на краще. Відеопривітання від батьків врятованих діточок https://www.facebook.com/FutureHeartsCharity/?fref=ts.

Треба допомога