Артем Сандул

Врятоване сердечко Артемчика Сандула ❤ Павел Казарин відсвяткував свій день народження і замість подарунків закликав всіх своїх друзів та знайомих зібрати благодійний проект, який дозволив придбати серцевий імплант та зробити операцію на сердечку 🙏

Артем народився передчасно і з вадою серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Хлопчик розвивався нормально, відповідно до свого віку, ріс активним, веселим та непосидючим хлопчиком. Але, на жаль, отвір у сердечку не закрився та постійно нагадував про себе. Зараз Артемчику 5 років, він постійно хворіє, швидко втомлюється. Після чергового обстеження в клініці Амосова лікарі повідомили, що операцію потрібно робити терміново. Вада серця – наче бомба уповільненої дії. Ніколи не знаєш, що може трапитись з сердечком далі.

Коштів у родини Артемчика не було на придбання дороговартісного імпланту. Силами всіх родичів назбирали 20 тис грн. А решту просили у небайдужих людей.

Завдяки Павлу та його друзям день народження пройшов з особливою користю ❤ Вчора у Артемчика пройшла успішна операція дякуючи найкращим лікарям Амосова. Сьогодні хлопчик ще має постільний режим, але це тільки до завтра. Завтра він вже поїде додому, де продовжить жити справжнім дитячим життям, сповненим пригод та радості.

Дякуємо Павлу за порятунок ще одного сердечка маленького українця! Ви вже третій рік поспіль святкуєте своє день народження та допомагаєте дітям. Це просто казково!

На черзі операція у Поліночки Петровської. Тримаємо за неї кулачки! І будемо тримати в курсі.

А поки передаємо привіти від Артемчика.

Проект здійснювався в рамках проекту Змінюй світ. Даруй своє. на Українська Біржа Благодійності ❤

 

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога