Анна Кілярова

Врятовано сердечко Анни Кіляровой ❤
Анічка народилася з вродженою вадою серця і з самого народження спостерігалася у лікарів. У 5 років дівчинці зробили першу операцію на серці з розрізом грудної клітини. Лікарі Амосова зробили пластику дефекту міжшлуночкової перегородки. Операція була складна, небезпечна для життя дитини. Але лікарі зробили все, що могли. Всі ці роки стан дитини був стабільним, але не настільки, щоб вважатися здоровим. Часта перевтома, запаморочення, низький тиск, вживання медикаментів і постійне спостереження у лікарів. При черговому обстеженні в Амосова лікарі засмутили маму, сказавши, що її серце потребує ще однієї операції. Серце не справляється і необхідно знову виправити дефект. На цей раз це можна було зробити без розрізу грудної клітини і не травмуючи дитину.
Лікарі Амосова сповістили, що зроблять Ганні операцію безкоштовно, але для її проведення сім’ї необхідно придбати серцевий імплант. Вартість його близько 90 000 грн. Для простої української родини, де мама одиначка, а батько допомагає тільки в міру можливості, це здавалось нереальністю. Довилось шукати допомоги у небайдужих людей, яким небайдуже чуже горе.
На платформі dobro.ua за лічені дні 298 благодійників зібрали необхідну суму на придбання серцевого імпланту. За що ми безмежно вдячні!!
Ані успішно зробили операцію і вона дуже добре себе почуває! А ми щасливі, що ще одна дитина отримала шанс на повноцінне життя та здорове майбутнє!
Аня разом з лікарем Богдан Черпак (Bogdan Cherpak) передають привіти та подяку всім рятівникам!

Треба допомога