Анюта Найдюк

Нашої з вами допомоги чекає маленька дівчинка Анюта, у якої вроджена вада серця. Анютка народилась з дефектом міжпередсердної перетинки, і зараз в її сердечку є отвір, який не дає дитині жити. Цю ваду треба терміново виправити, і це можна зробити за допомогою імпланта (оклюдера), який встановлять прямо в сердечко. Операцію в інституті Амосова зроблять безкоштовно, але треба придбати сам імплант, на який у батьків просто немає коштів. Допоможіть Анюті бути здоровою! Підтримайте наш проект!

Живе маленька Анюта в селі Ставок Волинської області разом із матусею і татусем. Зараз родина чекає ще на одну дитинку. Анюті 2 рочки, і вона неймовірно чудова дівчинка, світла та добра. Через ваду серця вона постійно хворіє, погано себе почуває і навіть не може гратися з однолітками. Це для неї та її родини величезна травма. Проблему в серці було виявлено ще при народженні, але сподівання, що отвір самостійно закриється, не виправдались. Зараз час йде на дні. Невідомо, коли стан ще більше погіршиться і треба буде приймати екстрені рішення. Лікарі наполегливо рекомендують робити операцію вже зараз.Але у батьків Анюти просто немає, де взяти кошти на придбання імпланта. Матуся Ані працює медичною сестрою у школі. Ця робота дуже малооплачувана. А татко працює на заводі комплектувальником проводів. Коштів у родині вистачає на харчування, а попереду ще опалювальний сезон. Батьки не відмовляються від жодної роботи, якої і так немає в селі, але назбирати майже 100 000 гривень на серцевий імплант для них – це непідйомна ноша. Саме тому вони звертаються до всіх людей за допомогою врятувати їх донечку Анюту.

Підтримати проект можна будь-якою сумою, і це буде величезний внесок у здоров’я маленької принцеси, янголятка та просто чарівної дівчинки.
Будь ласочка, не проходьте повз Анюти! Допоможіть врятувати їй життя!

ПІБ: Найдюк Анна Іванівна, 05.02.2017 р.

Місто: с. Ставок, Волинська обл.

Діагноз: дефект міжпередсердної перетинки

Треба допомога