Благодійний фонд «Серця Майбутнього» неурядова неприбуткова організація, заснована в листопаді 2012 році лікарями провідних кардіохірургічних клінік міста Києва.
Метою Фонду – є надання допомоги пацієнтам з вродженими вадами серця. Ми лікарі кардіохірурги, більше не можемо залишатись осторонь і дивитись як страждають діти. На сьогодні в Україні щороку народжується біля 4 тисяч дітей з вродженними вадами сердця. Майбутні батьки, дізнавшісь, що в них може народитись дитина з вродженним пороком сердця, бояться народжувати, коли ж ваду діагностовано після народження, не знають що їм робити, та як жити далі. На “щастя” вихід є!
В більшості випадків – це ендоваскулярні втручання, після проведення яких малята повертаються до нормального життя і нічим не відрізняються від своїх однолітків. Але висока вартість обладнання для проведення операції нерідко викликає розпач у батьків, висока вартiсть для переважної більшості українських сімей є нереальною.
До нас на консультації приїздять паціенти зі всієї України, із самих далеких її закутків. Ми , як спеціалісти, заспокоюємо та переконуємо батьків, що порок сердця – це не вирок і дитина зможе жити повноцінним життям, а потім фактично відбираємо надію у більшості пацієнтів, сповіщаючи їм вартість операції. Так, державні програми існують, але на жаль на всіх їх не вистачає, для більшості, довготривалі листи очікування – це марна трата дорогоцінного часу.
Тому ми, кардіохірурги провідних клінік міста Києва, об’єднались та завнували благодійний фонд “Серця Майбутнього”, для того щоб надати шанс на щасливе та здорове дитинство всім малюкам, які потребують нашої допомоги. Адже не даремно говорять: “Чужих дітей не буває!” Сьогодні ви допоможете знедоленим, а завтра допоможуть і Вам!
Засновник фонду
Богдан Черпак, ендоваскулярний хірург, завідуючий відділенням хірургічного лікування вроджених вад серця ГУ НІССХ ім. Амосова АМН України.
Закінчив Національний медичний університет ім. Богомольця (Київ, Україна), проходив інтернатуру в ГУ НІССХ ім. Амосова, стажувався в Селезійском центрі серця (Забже, Польща) у професора Яцека БЯЛКОВСЬКИЙ і в клініці Rush (Чикаго, США) у професора Зіяда Хіджазі. Член Європейської асоціації дитячих кардіологів, член Асоціації серцево-судинної хірургії України.
З 2008-го практикуючий лікар-хірург відділення ендоваскулярної хірургії. За цей час виконано більше 2500 ендоваскулярних втручань. Ряд операцій були вперше виконані в Україні, в деяких випадках застосовуються методики були унікальними навіть для світової практики. Автор чотирьох доповідей на міжнародних конференціях (Європа, США) і 26 статей в українських і міжнародних виданнях.
«У розвинутих країнах світу більшість вад серця усувається ендоваскулярними методами. Ендоваскулярна хірургія дає можливість виправити вади серця через маленький прокол на стегні без розтину грудної клітки і зупинки серця. Діти України не повинні оперуватись за застарілими методами через недостатність фінансування медицини країни. І я зроблю все, що в моїх силах, щоб виправити цю ситуацію”.
Щиро розраховуємо на вашу підтримку та милосердя!
Давайте подаруємо нове життя дитячим серцям! Ажде разом ми – сила!