39=2

Як розділити своє день народження з двома дитячими серцями, точно знає наша благодійниця Svitlana Panaiotidi ❤ Світлана зібрала 150 000 грн на своє день народження в рамках проекту Змінюй світ. Даруй своє.на сайті Українська Біржа Благодійності. Зібрані кошти дозволили придбати 2 серцевих імпланта для двох дівчаток, які потребували операції – для Харковець Вікусі та Тарасюк Дарини.

Вікусі 8 рочків і в неї була вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока. Дариночці – 10 років і в неї була вроджена вада серця – теж відкрита артеріальна протока. Родинам, які живуть в селах Рівненської області, зібрати кошти на порятунок своїх донечок було просто неможливо. Але як добре, що є благодійники та просто чуйні люди, яким небайдужа доля наших діток.

Завдяки Світлані та її друзям дві чудові дівчинки вчора поїхали додому. Здорові та щасливі. Попереду яскраве дитинство, без обмежень та страждань.

Дякуємо нашій благодійниці Світлані за дива, які вона привносить в життя простих людей ❤

Сльози щастя, радості та подяки.

Фото з виписки дівчаток. Світлана особисто прийшла з ними познайомитись та побажати всього найкращого. А дівчатка подарували своїй рятівниці подарунки, які вони зробили своїми руками. Ось як виглядає щастя 😘

https://ubb.org.ua/uk/project/4515/

Треба допомога