Степчин Віка

Родина Степчин просить усіх небайдужих допомогти і не дати розрізати їхню єдину донечку. У Віки вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Про страшний діагноз родина дізналась випадково. До теперішнього часу Віку мали оперувати звичайним методом (операція на відкритому серці з штучним кровообігом і вентиляцією легень, з розрізом грудини).

Дівчинку навіть поставили в чергу на госпіталізацію, та коли черга дійшла, вони не змогли приїхати, так як дитина дуже захворіла. Нещодавно родина дізналась про можливість закрити дефект ендовоскулярним методом (окклюдером) без розрізу грудини, з меншим травматизмом для малечі. Після чергового обстеження Віка сказала мамі: «Мама! Ти не хвилюйся, я знаю що в мене хворе серце!”.Дівчинці терміново потрібна операція, так як вона дуже часто хворіє на простудні захворювання (ларингіти, тонзіліти, отити, бронхіти, аденоїдит), постійно проходить стаціонарне та амбулаторне лікування. Такі часті захворюваннях можуть дати ускладнення на серце. На купівлю окклюдера, родині не вистачає 32 000 грн. В родини працює один тато, у якого зарплата не висока. Тому сума у 32 тисячі не підйомна для сім’ї Степчин.

Вікторія дуже енергійна, життєрадісна і розумна дівчинка. Захоплюється малюванням, гарно співає. Розумово розвивається не по роках. В 5 місяців почала говорити, в 1 рік називала всіх тварин, рахувала до 10. В 3 роки розказувала на пам’ять вірші Чуковського і почала читати. Намагається писати казки. Хоче вивчати англійську мову. Хоче танцювати і відвідувати якісь гуртки. Після закінчення 1-го класу отримала перші грамоти. Але через хвороби не може жити повноцінним життям як інші діти.

Мама та тато Віки кожен день моляться за свою донечку та звертається до всіх небайдужих: “Дуже надіємося на вашу підтримку, не дайте згаснути маленькому сердечку! Не дайте зав’янути цій маленькій квіточці! Всі разом ми – сила, а поодинці – нічого! Можливо ця дитина у майбутньому допоможе і вам! Ми віримо що наша донечка буде здоровою!”.

У проекті на УББ взяло участь 11 донорів, і необхідна сума була зібрана завдяки всім чуйним людям. На жаль, за збігом обставин на заплановану операцію 10.02.14 р. Віка не змогла приїхати, бо 05.02.14 захворіла гнійним гайморитом і перебувала на стаціонарному лікуванні в лікарні м. Рівне. Наш фонд придбав їй оклюдер, який чекав її до повного одужання. Відразу після одужання гнійного гаймориту Віка з 18.02.14 р. по 08.03.14 р. захворіла гнійною ангіною. Дитина дуже довго відновлювалася після хвороб. Минуло три місяці з моменту зібраних коштів і придбанням імпланта до одужання Віки. І нарешті 24.04.2014 р. в Науково- практичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України м. Києва була успішно проведена операція. Родина Степчин вважає, що це другий день народження їх донечки. Так як цього року день народження Віки збігся з другим днем Великодня, і відразу після цього світлого свята дитині зробили успішно операцію.

ПІБ: Степчин Вікторія Миколаївна

Вік: 21.04.2006 р.н.

Діагноз: Вроджена вада сердця- вторинний дефект міжпередсердної перетинки

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога