Подзігун Даринка

Семирічна Дашенька народилася відразу з двома важкими діагнозами: затримкака психо-мовного розвитку (ЗПР) і вроджена вада серця (вторинний дефект міжпередсердної перетинкики). У свої 7 років дівчинка виглядає на 3-4 роки. Всі ці роки вона спостерігалася і проходила лікування в різних клініках і реабілітаційних центрах.

Були на лікуванні в Дніпропетровську, в клініці Уляни Лущик, спостерігалися у професора Булаховою, пройшли повну комісію на Фрунзе 103 і отримали інвалідність I групи. Нескінченні курси масажів, мікрополярізаціі, акупунктури і т.д. До 3 років родині вдалося поставити дитину на ноги (це було величезним досягненням). Пройшли майже всі медикаментозні лікування, які призначали лікарі. Родина не сиділа на місці і все, що було в їхніх силах, робили для Дашеньки. Зараз ситуація сильно змінилася, і на одну зарплату тата родина не в змозі продовжити лікування дитини, і тим більше оплатити дорогий імплант (оклюдер), який був необхідний Даші.

Лікарі обіцяють, що якщо закрити ваду серця, то у Дашеньки є шанс боротися із затримкою розвитку, їй можна буде давати більш сильні навантаження, і дитина потроху почне наздоганяти інших діток і, нарешті, скаже своє перше слово. Дашенька – дуже комунікабельна і ласкава дитина. Сильно любить дітей, обожнює музику і танці, намагається малювати, плаває, по будинку перша помічниця, розуміє всю звернену до неї мову, тільки у відповідь нічого сказати не може. Родина мріяла зробити цю операцію і сподівалася – вона їм допоможе в подальшому лікуванні. Мама подала всі необхідні документи до нашого фонду, і ми розмістили Дашину історію на наш сайт. І разом із батьками почали шукати можливість, щоб допомогти дівчінці.

Старша сестричка Даші в соц. мережах почала звертатися до всіх небайдужих людей за допомогою, вони повідомили всім своїм знайомим про біду. І, на превелике щастя, люди не змогли пройти повз історії чудової дівчинки. У короткі терміни необхідна сума на імплант була зібрана. За зібрані гроші наш фонд придбав для Даші іплант і 28.04.2015 р. у Науково-практичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії дівчинці успішно провели операції із закриття вродженої вади.

Ми дуже раді за Дашу і сподіваємося, що це її перша перемога і ця операція допоможе їй у подальшому лікуванні. Ця історія показала, що наші спільні серця здатні творити чудеса!

Треба допомога