Бланк Валерія

У 16-річної Валерії Бланк на одне сердечко дві вроджені вади серця – різка коарктація аорти та відкрита артеріальна протока, які виявили випадково. Валерії терміново необхідна операція, так як у неї дуже часто піднімається тиск. У дівчини у будь-який момент може статися раптова смерть внаслідок розриву аорти. Надвисокий тиск в судинах головного мозку може призвести до інсульту. Щоб серце Лери було здоровим, їй необхідно поставити два внутрішньо серцеві імпланти, які повністю виправлять вади серця.

У березні 2015 року, знаходячись на заняттях в училищі, дівчині стало дуже погано, піднявся тиск до 170/120. Її відправили з занять в лікарню, де провели повне обстеження і виявили вроджену ваду серця – різку коарктацію аорти. Але порадили поїхати до Києва в НІССХ ім. Амосова, щоб підтвердити діагноз. В Києві діагноз підтвердили та виявили ще одну ваду серця – відкриту артеріальну протоку. Щоб Валерія повнстю одужала, необхідно провести ендоваскулярне втручання і поставити серцеві імпланти, які коштують дуже дорого: 92 876 грн (стент) + 37 000 грн = 129 876 грн. Для багатодітної родини це просто непідйомна сума.

Тому вони звернулися до благодійного фонду “Серця Майбутнього” за допомогою. Надавши всі необхідні документи і детально розповівши серйозність ситуації, ми розуміли, що в будь-який момент може статися біда, вирішили не зволікати і одразу звернулися за допомогою в УББ, що б разом допомогти Лері Бланк зібрати кошти на два внутрішньосерцеві імпланта. Проект стартував 14.04.15 р. Збір коштів здійснювався за допомогою онлайн-сервісу. А завдяки телеканалу ICTV був знятий сюжет і показаний у новинному блоці “Факти” на каналі ICTV. У проекті взяло участь 414 донорів і на щастя родини Бланк за рекордні терміни 30.04.15 необхідна сума була зібрана, завдяки всім чуйним людям. Які не змогли залишитися байдужими до долі Лерочки.

06.05.15 р. у НІССХ ім. Амосова була успішно проведена операція по встановленню внутрішньосерцевих імплантів Валерії Бланк. Завдяки проведеному втручанню 08.05.15 р. дитина була виписана з клініки зі здоровим серцем. Шістнадцятирічній Лері дуже пощастило, завдяки всім небайдужим людям, які відгукнулися на її біду, дівчині вчасно зробили життєво необхідну операцію. Тепер Лера зможе жити повноцінним життям!

Від усього серця дякуємо усій команді УББ за допомогу у зборі коштів для проекту “Врятуйте сердечко Валерії Бланк”. Величезна подяка телеканалу ICTV та програмі “Факти”. Спасибі Вам за Вашу сумлінну працю та професіоналізм, за Ваше людинолюбство і невичерпне милосердя! А також висловлюємо величезну подяку школі англійської мови Грін Форест і всім-всім донорам за допомогу і не байдужість до долі інших людей.

ПІБ: Бланк Валерія Сергіївна, 13.02.1999 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: вроджена вада серця – різка коарктація аорти та відкрита артеріальна протока

Всі подробиці та документація тут.

Треба допомога