10-й Wizz Air Kyiv City Marathon

Драйвова, смілива та чудова команда Українська Біржа Благодійності зібрали кошти на купівлю окклюдера для Дариночки Левенец з міста Сум під час благодійного Марафону Wizz Air Kyiv City Marathon.

Українська Біржа Благодійності є першою найбільшою в Україні фандрайзинговою платформою, яка надає універсальний сервіс для благодійників і для тих, кому потрібна допомога. За час існування Біржі було реалізовано безліч оздоровчих, соціальних та культурних проектів. Завдяки їх системі звітностей, кожен може зрозуміти і простежити куди пішла кожна пожертвувана гривня!
Вже вдруге команда Української Біржі Благодійності пробігла Марафон та зібрала кошти для порятунку дитини з вродженою вадою серця! І ми за це безмежно вдячні! Родина Дариночки Левенець сама би не впоралась і кошти на порятунок донечки вимушені були шукати серед небайдужих людей.

На щастя все складається найкращим чином і всі зіроньки зійшлись. Команда УББ пробігла Марафон, зібрала кошти, операція пройшла успішно і вже сьогодні дівчата з фонду прийшли познайомитись з Дариночкою та її родиною ❤️

Ми безмежно вдячні команді УББ за збір коштів, невпинне бажання допомагати людям та всю роботу!

Цінуємо та дякуємо!

Привіти від Дариночки та її матусі!

проект команди за посиланням https://ubb.org.ua/uk/special/35/38/

Треба допомога