Статті

Кому ми допомогли


 Nabokova Viktoriya 2

Набокова Вікторія

Дівчинка народилась з синдромом Дауна і стала справжньою сонячною частиною всієї родини. Її посмішка, відкритість та яскраві очі завжди викликають посмішку на обличчі. Однак вада серця, яку виявили при народженні, не дозволяє Вікусі гратися, бігати та бути звичайною дитиною.


 Kseniya Vilenska 2

Вілєнська Ксенія

Вона народилась здоровою дівчинкою, але коли їй виповнився місяць, вона опинилась в лікарні з діагнозом "жовтянка". Саме там, у відділені патології новонароджених, лікар прослухав шум в сердечку дівчинки і відправив її на УЗД. Після обстеження батьки почули діагноз: вроджена вада серця.


 lenskiy denis 1

Лєнський Денис

Дениско дуже часто хворіє на простудні захворювання, тому й рідко відвідує дитячий садок. Йому терміново потрібна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту, щоб його сердечко було здоровим!


 nechipurenko alexandr 1

Нечипуренко Олександр

Чотирирічному Сашку терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту (оклюдеру), бо у нього вродженна вада серця - відкрита артеріальна протока.


 Budkova Iryna 2

Будкова Ірина

Ірина молода мама, і у неї складна серцева патологія. Вона називається "асиметрична гіпертрофічна кардіоміопатія", і для того, аби Ірина одужала, їй потрібно втсановити кардіовертер-дефібрилятор..


 Myhaylenko Daniil 2

Михайленко Даніїл

Даніїл народився здоровою дитиною, але весь цей час дуже часто хворів простудними вірусними захворюваннями. Причина, яка їх спричинює, виявилася несподіваною і шокуючою – вроджена вада серця, дефект міжпередсердної перетинки. Стаса вроджена вада серця, її виявили, коли хлопчику виповнилось 3 місяці. Через хворобу хлопчик не може нормально жити: він відстає у розвитку, часто хворіє і погано спить.


 Pivovarova Anna 1

Пивоварова Ганнуся

17-річна Ганнуся з дитинства має інвалідність – вона народилась, як то кажуть, "сонячною дитиною". У Ганусі синдром Дауна. Через тиждень від народження батькам повідомили що у дівчинки вроджена вада серця.


 Stanislav Orehov 1

Станіслав Орєхов

У Стаса вроджена вада серця, її виявили, коли хлопчику виповнилось 3 місяці. Через хворобу хлопчик не може нормально жити: він відстає у розвитку, часто хворіє і погано спить.


 victoria mihalska 1

Вікторія Михальська

Батьки цієї дівчинки сподівалися, що станеться диво, і вада у її сердечку з часом зникне. Проте дива не сталося, і 6-річна Віка досі живе з вродженими вадами – відкритою артеріальною протокою і відкритим овальним вікном.


 Yulia Boychenko 1

Юлія Бойченко

Самотня мати з Києва просить допомогти врятувати сердечко її молодшої донечки. Юлі дев’ять років, ще в пологовому будинку їй поставили діагноз "вроджена вада серця, перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки". 


 Evangelina Bondaruk 2

Євангеліна Бондарук

В Хмельницькому живе дівчинка Єва. Їй лише 5, вона, як і кожна дитина в її віці, – жвава дівчинка, хоче бавитися, бігати, стрибати. 


 mariya manchenko 2

Марійка Манченко

Марійка народилася з вродженою вадою серця, із перших днів свого життя дівчинка перебувала під постійним контролем у кардіоцентрі в Дніпрі.


 Dima Bezruchko 1

Дмитро Безручко

Від народження Дмитро перебував на обліку в кардіолога. Хлопчик дуже часто хворів простудами, не минало жодного місяця без прийому ліків та походу до лікарів. 


 vika popuk 1

Віка Попук

На перший погляд і не скажеш, що це усміхнене маля з великими блакитними очима потребувало нашої допомоги.


 evdokim kolesnikov 2

Євдоким Колесников

Євдокимчику лише 5 рочків, а він вже переніс дві відкриті операції на сердечку. Хлопчик має інвалідність. Щоб повністю вилікувати маленьке сердечко, потрібно було придбати два імпланти. 


 lika skarbenchuk 2

Ліка Скарбенчук

Ліка Скарбенчук з Київської області (Фастівський район, село Королівка), 2.7 років.


 medvid ivan 2

Медвідь Іван

Це – Ваня, йому 8 років, від народження Ванічка зростав здоровою дитиною. Всі належні обстеження він проходив без проблем.


 myhaylo larin 2

Михайлик Ларін

На четвертий день після народження хлопчику поставили діагноз, але завдяки вашій допомозі Михайлик врятований.


 viola panova 2

Віола Панова

Віола сама наполягла на проходженні УЗД серця, бо час від часу відчувала болі в сердечку! На жаль, передчуття не підвели дівчинку.


 vlad baranov 2

Владислав Баранов

Я ріс і розвивався, як здорова дитина. Дуже хотілося займатись спортом, але я розумів, що туди дорога мені закрита через обмеження фізичних навантажень.


 nastya koshova 2

Настя Кошова

Подивіться яка красуня була врятована завдяки допомозі небайдужих людей. 6-річної Настусі терміново необхідна була операція по установці внутрисердечного імпланта.


 mariyka pikuza 2

Марійка Пікуза

Маленька принцеса з Маріуполя, врятована завдяки допомозі небайдужих людей. Дякуємо за допомогу.


 Savyk Andrii 2

Савик Андрей

Їх долі стикнулися відразу з двох протележних причин - щастя та горя. У дорослого Руслана - день народження. У 2,5 річного Андрійка хворе сердечко.


 sushko vlada 2

Сушко Владислава

В жовтні минулого року ми розповідали вам історію про допомогу від відомого німецького юриста і мецената Franz Thomas Pfeifer та його дружини Марини Савич.


 kyrylo karabanov 1

Аліса Сівець

Маленькій Алісочці лише 2,5 рочки. Але чотири місяці тому у малечі виявили вродженну ваду серця-вторинни дефект міжпередсердної перетинки.


 angelina midlik 1 1

Ангеліна Мідлік

До семи рочків усі вважали дівчинку абсолютно здоровою, вона займалась танцями, футболом, поки не почала швидко втомлюватись. Після здачі проби "Руф’є" педіатр виписала направлення до кардіолога.


 kyrylo karabanov 1

Кирило Карабанов

Від народження Кирилу поставили невтішний діагноз: вроджена вада серця – дефект міжпередсердної перетинки. Всі ці роки хлопчик перебував під наглядом кардіолога.


 Mushegyan Serhii 4

Сергій Мушегян

Мрію, щоб наш синочок був здоровий, тому звертаюсь до Вас за допомогою! Наша родина не в змозі зібрати самостійно таку суму грошей, а життя нашого рідного синочка у загрозі.


 Plinska Marjana 2

Мар’яна Плінська

Терміново необхідна операція на серці майбутній мамі – 33-річній Мар’яні Плінській. Вона народилась з вродженою вадою серця: стенозом двостулкового аортального клапана.


 Evelina Bodnaruk 4

Евеліна Боднарук

Евелінка – дуже весела і рухлива дівчинка, зараз вона навчається в першому класі. Із трьох років дівчинка займається танцями, вона вже отримала багато нагород.


 angelina mykytchuk 2

Ангелінка Микитчук

Спочатку нам мали робити безкоштовну відкриту операцію, але після чергового огляду лікарі сказали, що такий метод дуже небезпечний для нас.


 lischuk alexandra 1

Ліщук Олександра

Я, мама, чудовою непосидючою дочурки, яка цікавиться всім оточуючим - Софійки! У 3 місяці, при плановому огляді, виявили шум в серці і відправили до кардіолога.


 denis german 1

Денис Герман

Денис народився з множинними дефектами міжшлуночкової перетинки і легеневою гіпертензією. В листопаді 2015 року йому провели операцію зі звуження легеневої артерії 


 kirill petrushinskiy 1

Петрушинський Кирило

Кирило народився передчасно на 30 тижні з вагою всього 1710 г. 11 днів він перебував у реанімації. Вже там під час першого обстеження батькам повідомили, що у хлопчика виявили ваду.


 nazar zabolotniy 1

Заболотний Назар

Мама Назарчика про ваду знала ще з народження хлопчика, але лікарі давали надію, що вада закриється самостійно.


 Sofiya Bayduk 2

Софія Байдюк

Я, мама, чудовою непосидючою дочурки, яка цікавиться всім оточуючим - Софійки! У 3 місяці, при плановому огляді, виявили шум в серці і відправили до кардіолога.


 Varchuk Illya 2

Варчук Ілля

Іллюшка, йому три рочки, від народження у хлопчика виявили ВВС – дефект міжпередсердної перетинки. Три роки батьки чекали на диво, що вада закриється самостійно, але з кожним обстеженням дефект ставав усе більшим.


 Gerasimova Darynka 2

Герасимова Даринка

Є в нас такі благодійники, які рятують дитячі серця анонімно. І ми, звісно, поважаємо їх бажання залишатися інкогніто. Так, вже наш постійний донор, який раз на місяць робить перерахунок коштів на наш рахунок, продовжує допомагати діткам з вродженою вадою серця.


 Pasichnik Albina 2

Пасічник Альбіна

Про те що у моєї дитини складний порок серця, ми дізналися в перший день її народження. З тієї хвилини і вже сім років ми живемо в страшному страху за життя нашої малої. 


 Yuliya Potorocha 2

Потороча Юлія

Нещодавно я дізналася, що народилася з вадою серця, після народження у мене не закрилася Боталлова протока, і зараз вона розміром 4 мм. Із цією проблемою я прожила повних 16 років.


 Shost Tymofiy 2

Шость Тимофій

Тимошка народився від 4 вагітності на терміні 32 тижні з вагою 1100 г та зростом 34 см. Діагнози при народженні малюка просто лякають....


 DianaSlota2

Діана Сльота

Десять років всі вважали дівчинку абсолютно здоровою, вона займалась танцями, поки не почала відчувати болі в серці. Після обстеження у дитини виявили вроджену ваду серця – відкриту артеріальну протоку


 Anastasiaya Boyko 2

Анастасія Бойко

Моя найменша донечка Настуня народилась із вродженою вадою серця. Лікарі не наполягали на обстежені, мовляв, із часом все пройде і саме заросте.


 YuliyaSnitko2

Юлія Снитко

Анонімна та всеохоплююча благодійність, яка рятує життя. Ми раді вам повідомити, що ще одне маленьке сердечко забилось на повну силу. Успішно пройшла операція у 16-річної Юлічки Снитки з Рівненської області, с. Воронки.


 MariyaKozachek

Марійка Козачок

Марійка народилася 1 липня 2016 року. На третю добу після народження дитині встановили невтішний діагноз: вродженна вада серця – відкрита артеріальна протока.


 

Кашуба Саша

Як це: 10 років чекати на народження довгоочікуваного синочка, а коли малюкові виповнилося 4 місяці, довідатися, що він серйозно хворий? Сашкові вже 3 рочки, а його мама й досі чекає на диво.

 PavlovaAlina5

Павлова Яна

Регіон проживання: Україна, с.Кошів. Діагноз пацієнта:Вродждений порок серця - дефект міжпредсердної перетинки.

 

Мельник Артем

Цього хлопчика звуть Артемом. Йому 7 років, і він живе із вродженою вадою серця. Під час обстеження лікарі повідомили страшну новину: в Артемчика вторинний дефект міжпередсердної перетинки, треба робити операцію на серці. Не багато, не мало — близько 100 тис. грн. Такою є ціна за здорове сердечко цього хлопчини.

 

Єфименко Максим Олександрович

Я - мама Єфименка Максима Олександровича, і в моєї дитини вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. Обстеження проходимо з народження (в 4 місяці після бронхіту почали прослуховуватися шуми в серці). Раз на рік робили УЗД в Дніпропетровському обласному клінічному центрі кардіології та кардіохірургії. Лікарі рекомендували спостерігатися, скарг не було...

Полякова Анастасія Сергіївна

16.04.20013 в Національному інституті серцево- судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України. Успішно проведена ендоваськулярна операція вродженої вади серця, усунений дефект міжпередсердної перетинки.

Павлюк Іванна Іванівна

1.07.13 у Національний інститут серцево - судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України. Поступила Павлюк Іванна Іванівна 21.06.2010 р.н. з діагнозом вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока.

Демченко Владислав Сергійович

15.04.13 хірургами «Науково- практичного медичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України», Кузьменко Ю.Л. і Максименко А.В. успішно проведена ендоваскулярна операція...

Белан Дарія Максимівна

Даша отримала інвалідність у свої 9 років. 3 роки тому дівчинку обстежували лікарі на тлі хронічних бронхітів. Шукали причину цих постійних хвороб, але змушені були поставити значно серйозний діагноз. У Даринки виявили вроджену ваду серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки...

Купрійчук Анна

Довгих чотири з половиною роки сім'я Куприйчук з Рівного жила в страху і надії на те, що діагноз їхньої донечки не підтвердиться. У віці 8 місяців Анні поставили діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки…

Царик Богдана

25 грудня 2013г. в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова у важкому стані, артеріальний тиск у молодої дівчини був 220. Звернулась 17-річна Богдана Царик, яка знаходилась на 4-тому місяці вагітності…

Юлiя Бальних

У свої 7 років Юличка отримала інвалідність : у неї хворе серце. Проходячи медкомісію перед вступом до школи , зовсім випадково у дівчинки знайшли вроджену ваду серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки , який навіть не прослуховувався ...

Ярослава Жунь

З самого народження Ярославочка кожен день бореться за своє життя. Після виписки з пологового будинку Ярославі поставили страшні діагнози. Через десять місяців після народження , дівчинка втратила зір. А зовсім нещодавно , до чисельнних діагнозів додалася ще й вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока , яку терміново потрібно було закрити за допомогою імпланту ( спіралі)...

Викторія Степчин

У восьмирічної Вікі з м. Рівне , вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Про страшний діагноз родина дізналася випадково. До теперішнього часу Віку мали оперувати звичайним методом (операція на відкритому серці зі штучним кровообігом і вентиляцією легенів , з розрізом грудини) . Дівчинку навіть поставили в чергу на госпіталізацію , і коли черга дійшла , вони не змогли приїхати, оскільки дитина дуже захворів…

Марія Козинець

З народження у Марійки Козинець , прослуховувався шум у серці . Коли Марійці виповнився 1 рік , її направили на обстеження в ІССХ ім. Амосова , де лікарі встановили діагноз - стеноз легеневої артерії. Дівчинці відразу зробили операцію , під час якої було встановлено ще один діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Для усунення такого недоліку , знадобився окклюдер , за допомогою якого , можна закрити дірочку в серці дитини…

Софія Непочатова

Софійка народилася в 2006 році , в Житомирській обл , м. Новоград - Волинський . На три тижні раніше , але в лікарні не звернули на це увагу. Виписали Софійку абсолютно здоровою. В 5 місяців дитина захворіла бронхітом , лежала у лікарні , потім другий бронхіт лікували вдома . Без прийому антибіотиків кашель у дитини не проходив. Але лікарі при оглядах навіть не натякали на проблему з серцем…

Марина Мартинюк

Марина - довгоочікувана дитина в родині, 2 роки тому дівчинці встановили діагноз: вроджена вада серця. На останньому обстеженні лікарі наполягали на терміновій операції по встановлені внутрісердечного імпланта, за допомогою якого можна виправити ваду серця. Але окклюдер коштує немаленьких грошей. Сім'я стала збирати суму.А коли гроші були зібрані, сталося горе - родину обікрали...

Ольга Гуз

Гуз Ольга Володимирівна , народилася 6 січня 1995 року в м.Овруч . Ще в ранньому дитинстві їй дали інвалідність пов'язану з аварією на ЧАЕС. На теперішній час є інвалідом другої групи. З самого народження Ользі встановили діагноз - вроджена вада серця.

Самойленко Настя

У 8-річної Настусі вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки, який діагностували ще в 9 місяців. На той момент екстреної необхідності в операції не було - радили тільки спостерігатися: був шанс, що дефект закриється самостійно. Але на жаль так і не закрився, лікарі рекомендували терміново скорегувати недолік ендоваскулярним втручанням, так як дефект почав збільшуватися, і це згубно могло відбитися на здоров'ї дитини. І тому Настусі терміново необхідна була операція з встановлення імпланта (окклюдером).

Зав'ялова Наталля

Чотири роки тому Наталці встановили діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Тоді мови про операцію не було, лікарі радили спостерігатися і сподіватися на диво, але, на жаль, дива не сталося...

Мельник Софія

Скільки сил і коштів було витрачено на народження довгоочікуваної донечки відомо лише сім'ї Мельник. Через три місяці після народження донечки, дівчинці поставили діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перегородки....

Свистун Поліна

Полiночка народилася 20.10.11 року з родовою травмою: кефалогематомою правої темячковой кістки і обвита пуповиною навколо шиї. Через два тижні у відділенні для новонароджених їй відкачали кров з кефалогематоми. У розвитку вона відставала на 1-1,5 місяця і погано набирала вагу...

Яна Перевозник

17- річна Яна з м Чернівці- має інвалідність, в підлітковому віці у неї виявили цукровий діабет. Дівчина з дитинства мріяла стати кухарем, вона пройшла співбесіду, здала всі іспити, але на жаль за станом здоров'я її не прийняли. Перша мрія Яни- не збулася...

Наталочка Майлатова

Наталочка має інвалідність, у неї вродженна вада серця-атрезія легеневої артерії, з дефектом міжшлуночкової перетинки. У свої сім років, вона вже перенесла 5-ть операцій на серці...

Даша Авшенюк

При народженні Даші не вчасно встановили діагноз, і вже на 3,5 місяця життя, дівчинку доставили в дуже важкому стані в Київський НІССХ ім. Амосова. 1,5 місяці в реанімаційному відділенні лікарі боролися за її життя. Даші встановили тимчасовий стент, який її і врятував. Але дівчинка росте, і стан її здров'я погіршувався, їй життєво необхідно було встановити постійний стент (серцевий імплант). Дитина вже перенесла 2 зупинки серця. Більше чекати було просто не можна!

Настуня Недашківська

У трирічної Насті Недашківської вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Лікарі наполягали на як найшвидшій операції зі встановлення імпланта-окклюдера, який виправить ваду. На жаль, придбати імплант родина повинна була за власні кошти, однак грошей у сім'ї на це не вистачало.

Богданка Кононенко

До нашого фонду звернулась по допомогу багатодітна сім'я Кононенко, щоб ми допомогли врятувати їх маленьку донечку Богданочку. В 1,5 місяці дівчинці поставили діагноз: вроджена вада серця - вторинний дефект міжпередсердної перетинки. З тих пір вона весь час проводила по лікарнях і реанімаціях.

Поліна Дрига

Полиночка довгоочікувана дитина в родині. Довгих 5 років мама не могла завагітніти і ось сталося диво, 21 травня 2013 з'явилася на світ маленька "Пуся" (так її лагідно називають в сім'ї). Вже в першу добу життя Поліна порадувала батьків своєю чарівною посмішкою і продовжує це робити. Полінка життєрадісний і пустотлива дитина. Але разом з народженням Полиночкі в родину прийшла біда. Довгоочікуванна дитина народилася з діагнозом: вроджена вада серця.

Денис Маслюк

До нас в фонд звернулася мама 9-річного хлопчика, Дениса Маслюка по допомогу. У Дениски - вроджена вада серця - аортальний стеноз. В 5 місяців дитині зробили операцію і все було б добре, але недавно в Інституті ім. Амосова у хлопчика виявили ще одину ваду серця - коарктацію аорти, тому необхідно було термінове її стентування.

Маргарита Мельник

Маргарита піздня та довгоочікувана дитина в сім'ї. Має інвалідність, у неї вродженіа вада серця-вторинний дефект міжпередсердної перетинки. Про страшний діагноз батьки дізналися коли Маргаритці виповнилося десять місяців.

Частинка серця

25.09.2014 на сайті Української Біржі Благодійності стартував благодійний проект «Частинка серця», мережі магазинів гаджетів та аксесуарів «Цитрус».

Вікторія Стефанишин

Вікторія з м Львова, народилася 20 вересня 2006 року - здоровою дитиною. Але в два рочки, саме в день її народження, мама помітила, що у Вікусі синіють губи і шкіра навколо них. Мама повела дитину до кардіохірурга на обстеження, де на УЗД побачили, що у дитини вроджена вада серця-вторинний дефект міжпередсердної перетинки.

Мар’яна Булатецька

У п'ятирічної Мар'яни Булатецької з міста Нікополь, Дніпропетровської області, в листопаді 2014 випадково був виявлений діагноз: вроджена вада серця-відкрита артеріальна протока. Дитину із за сильного білю направили до Дніпропетровської дитячої обласної лікарні на обстеження до гастроентеролога. Під час обстеження фахівцями, зокрема кардіологом був встановленний діагноз: ВПС- відкритий артеріальний проток.

Наконечний Олександр

До нашого фонду звернулась мама п'ятнадцятирічного Сашка Наконечного з Вінницької обл. Проходячи медичне обстеження в 2009 році у дитини виявили вроджену ваду серця-коорктацію аорти.

Даринка Подзiгун

Семирічна Дашенька народилася відразу з двома важкими діагнозами 1.Затримкака психо-мовного розвитку (ЗПР) 2. Вроджена вада серця (вторинний дефект міжпередсердної перетинкики)...

Сашко Духненко

Одинадцятирічний Сашко Духненко має інвалідність з детинсва, у хлопчика синдром- Дауна. А нещодавно виявили ще й вроджену ваду серця-відкриту артеріальну протоку...

Настя Пересунько

У десятирічної Настусі Пересунько вроджена вада серця-вторинний дефект міжпередсердної перетинки...

Валерія Коноплій

У десятирічної Валерії Коноплій вроджена вада серця-відкрита артеріальна протока, яку виявили випадково...

Бути поруч

1.02.2015 р Завдяки «СК Джонсон Україна» за підтримки «METRO Кеш енд Кері Україна» та мережі парфумерних магазинів «Ватсон», стартувала акція під назвою «Бути поруч»...

Валерії Бланк

У шістнадцятирічної Валерії Бланк на одне сердечко було дві вроджені вади серця-різка коарктация аорти та відкрита артеріальна протока, які виявили випадково...

Римська Ксенія

28-річну Римську Ксенію , на п'ятому місяці вагітності з Київського інституту педіатрії акушерства і гінікологіі направили в НІССХ ім. Амосова так як у дівчини вроджена вада серця - коарктація аорти і тиск підіймався до 200...

Настуся Доліна

У трирічної Настусі Доліній, вроджена вада серця-вторинний дефект міжпередсердної перетинки...

Даша Малєва

4-річна Даша дуже часто хворіла на простудні захворювання постійні ГРВІ, ГРЗ змусили сім'ю приїхати на обстеження до Києва в НІССХ ім. Амосова. Де дитині поставили дуже складний діагноз: вроджена вада серця-перімембранозний дефект міжшлуночкової перетинки...

Данилко Вацанюк

4-річний Дінілко потребував термінової операції зі встановлення внутресердечного імпланта (спіралі), так як у нього вроджена вада серця-відкрита артеріальна протока...

Даринка Бутузова

Восьмирічна Даша потребувала термінової операції повстановленню внутрішньосерцевого імпланту (окклюдеру), так як в неї вроджена вада серця-вторинний дефект міжпередсердної перетинки...
Быков

Павлик Биков

Моєму синочку 3-ри рочки. На 5 день після народження йому поставили діагноз - ВВС перимембранозний дефект міжшлуночкової перегородки...
Гладченко

Каріна Гладченко

Моїй донечці з народження був поставлений діагноз ВПС: вторинний дефект міжпередсердної перетинки та відносний стеноз легеневої артерії. До минулого року нам операції не пропонували, дитина була під наглядом лікаря-кардіолога і в нас була надія, що вона підросте і дефект закриється самостійно, але так не сталося...
Касьян

Касьян Артем

Моєму синочку Артемчику 11 місяців. Він дуже активний, веселий хлопчик. Але ще при народженні лікарі звернули увагу на шум в серці мого крихти. Після обстеження нам поставили діагноз вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока...
Ткаченко

Михайло Ткаченко

У 10-ти річного Михайлика – вроджена вада серця – коарктація аорти, яку виявили зовсім випадково в серпні 2015 року. Одного дня хлопцю раптово стало погано, у нього запаморочилась голова і пішла кров носом...
Седун

Анечка Седун

Анечці тільки 1 рік і 11 місяців, а вона вже потребує на термінову операцію з встановлення внутрішньо серцевого імпланту (оклюдеру), через те, що в неї вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока...
Карвацкии

Артем Карвацький

У 15-річного Артема інвалідність. У 2006 році у дитини виявили вроджену ваду серця – коарктацію аорти. Артему провели балонну пластику коарктації аорти – рекоарктацію аорти, артеріальна гіпертензія другого ступеня...
Каракуля

Каракуля Владислав

Владиславчик дуже милий і щирий хлопчик, до восьми рочків, як казали лікарі, він був абсолютно здоровою дитиною. В вересні 2015 його мама перенесла дуже складну операцію на серці, з розрізом грудної клітини, зупинкою серця та довгою і тяжкою реабілітацією...
Калмазан

Лілічка Калмазан

Лілічці всього лише два з половиною рочки, а їй вже терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо-серцевого імпланта (спіралі), так як у неї вроджена вада серця – перимембранозний дефект міжшлуночкової перетинки...
Бакун

Настуня Бакун

У 7-річної Настуні – вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. Про це батьки дізналися через свою наполегливість. Дитина від народження дуже часто хворіє застудними захворюваннями...
Бондаренко

Діана Бондаренко

Хочу звернутись до всіх не байдужих людей! Мене звати Діана Боднаренко, мені 17 років. І в мене вроджена вада серця - коарктація аорти. Коли мені був всього лише один місяць, мене прооперували...
Яремчук

Христинa Яремчук

19-річній Христині Яремчук терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту (оклюдера), так як в неї вроджена вада серця – вторинний дефект міжпередсердної перетинки...
Малевая

Даша Малєва

5-річній Даші терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньосерцевого імпланту (спіралі), так як в неї вроджена вада серця. Лікарі давали надію, що вада може самостійно закритися без оперативного втручання. Кожні півроку Даринка проходила медичну комісію...
Тронь

Аделінка Тронь

Аделінці ще немає 2 років, і їй уже терміново необхідна операція зі встановлення оклюдера, бо у неї вроджена вада серця. Дівчинка вже дуже багато перенесла: важкі пологи, 6 разів хворіла на застуду з температурою до 39, яка важко збивалася...
Бабина

Ангеліна Бабіна

Ангелінці 3 рочки і їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевого імпланту (спіралі), так як в неї вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока...
Клапийчук

Соломія Клапійчук

У 2013 році я дізналася, що вагітна і з радістю чекала на свого первенця. Вагітність проходила не погано, але роди стимулювали за допомогою катетера, пологи тривали дві доби. На наступний день після пологів дитині зробили УЗД серця і сказали, що у нас міксом серця і перевели у лікарню на більш розширене обстеження...
Лебеденко

Ігор Лебеденко

У 17-річного Ігоря – вроджена вада серця – коарктація аорти з народження. Але його мама дуже хворіла і не змогла вчасно зробити дитині операцію. Коли Ігорю було 11 років, його мама померла від інсульту...
Демьянец

Зоряна Дем’янець

Зоряна дівчинка з такими гарними, але дуже сумними очами...
Калашникова

Калашникова Сашенька

Олександрі два рочки, дивлячись на цю усміхнену дівчинку, не скажеш, що в неї проблеми зі здоров’ям. Але у Сашулі хворе сердечко і їй терміново необхідна операція зі встановлення внутрішньо серцевого імпланту, бо в неї вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока.о мама дуже хворіла і не змогла вчасно зробити дитині операцію. Коли Ігорю було 11 років, його мама померла від інсульту...
Рамдедович

Даринка Рамдедовіч

4-річній Даринці терміново необхідна операція зі встановлення оклюдера (внутрішньосерцевого імпланта), бо у неї вроджена вада серця. Про неї дізналися випадково, постійні ГРВІ і ГРЗ дитини змусили бабцю Даші привести її на обстеження в НІССХ ім. Амосова...
Манивлец

Євгенія Манівлець

Семирічна Женя вже має інвалідність. В 6-місяців дитині встановили діагноз - вроджена вада серця. В 8-місяців Жені зробили складну відкриту операцію, яка тривала 4 години, з розрізом грудної клітини, з шрамом на все життя та складною післяопераційною реабілітацією...
Мороз

Софійка Мороз

Софійка дуже мила і щира дівчинка. Їй лише 2,8 рочки, але вона вже потребує термінової операції зі встановлення внутрішньо-серцевого імпланту (оклюдеру), так як в неї вроджена вада серця-вторинний дефект міжпередсердної перетинки...

 

Єфименко Максим Олександрович

Я - мама Єфименка Максима Олександровича, і в моєї дитини вроджена вада серця - відкрита артеріальна протока. Обстеження проходимо з народження (в 4 місяці після бронхіту почали прослуховуватися шуми в серці). Раз на рік робили УЗД в Дніпропетровському обласному клінічному центрі кардіології та кардіохірургії. Лікарі рекомендували спостерігатися, скарг не було...