Акція: «Ініціативна група Upgrade Camp 2018»

 

oblozhka

 

Щороку в Україні народжуються 5 500 дітей з вродженою вадою серця. 1000 з них можна врятувати за допомогою сучасного методу оперування. В середньому вартість одного імплантанта, який дарує дитині повне одужання від 50 до 100 тисяч гривень.

Ініціативна група «Синяки» Upgrade Camp 2018 починає благодійний challenge #никапливрот в колаборації з Українською Біржею Благодійності для порятунку дитячих життів.Ми хочемо допомогти купити життєво важливі серцеві імпланти для маленьких Софії та Марка!

 
 
 
 
 

Детальнiше...

  

 

 


Акція: «Маленькі серця Panna Pasticceria»

 

Panna Pasticceria

 

На честь Міжнародного Дня захисту дітей, команда Panna Pasticceria, яку очолює Roman Romanchuk відкриває проект зі збору коштів на окклюдер - маленький девайс, який зробить на одне здорове серце більше.

Маленька Віка Почевалова (11 місяців) дуже потребує допомоги з діагнозом: відкрита артеріальна протока, відкрите овальне віконечко та аномально розміщена хорда.

 

Детальнiше...

  

 

 

 

 


ATLANT-Україна: від серця до серця. 3

 

atlant 3

 

Вада серця – це патологічна зміна будови органу, яка порушує його правильну функцію. Ця хвороба зустрічається у 6-8 дітей зі 1 000 новонароджених та за певних обставин може бути смертельною.

Тому компанія "ATLANT-Україна"  вже третій рік допомагає таким сім ’ям та їх діточкам "народитися знову" із новим серцем..

 

Детальнiше...

  

 

 

 

 


Благодійна акція «Hearts charity evenings»

 

logo

 

YPO Kiev Chapter у співпраці з ініціативною групою бізнесменів, представниками Національного Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова та Українською біржею благодійності, проводить благодійний вечір Hearts Charity Evening 6 грудня 2017 року.

Мета вечора: зібрати 1 000 000 грн для проведення окклюдерних процедур 15 маленьким діткам з вродженими вадами серця.

 

Детальнiше...

  

 

 


Фотопроект "Кураж Базар рятує дитячі життя"

 

oblozhka

 

Чудовий фотопроект від відомого фотографа, прекрасної людини - Олег Губарь (Oleg Gubar), який вирішив проїхатись куточками України, щоб показати діток, яких врятував Кураж Базар під час Благодійної Барахолки минулого червня.

 

Детальнiше...

  

 

 

 

 


Благодійна акція «даруючи Життя»

 

Lantmannen AXA Heart 2017 Logo

 

Київ, 15 квітня 2017 р. – «Лантманнен Акса» та «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» запроваджують  спільну благодійну програму «Даруючи Життя», метою якої є збір коштів для закупівлі імплантів для оперування маленьких пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова АМН України.

 

Детальнiше...

  

 

 


Благодійна акція «Нове Життя»

 

Chumak Logo 1

 

В Україні щорічно 4000 дітей з пороком серця долають небезпечні операції через брак фінансування лікарень. Компанія Чумак перераховує кошти на придбання оклюдерів (невеликих внутрішньосерцевих імплантів), які будуть передані в Національний інститут серцево- судинної хірургії ім. М.М. Амосова та допоможуть дітям з хворим серцем повністю одужати без складних операцій на відкритому серці.

 

Детальнiше...

  

 


фандрайзинг марафон

Marathon

 

Щоб зробити добру справу, не обов’язково чекати завтрашнього дня – починайте сьогодні! Компанія Run Ukraine, організатор Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017, пропонує вам долучитися до благодійної ініціативи – весняного Фандрайзинг марафону, завдяки якому будуть зібрані кошти на підтримку понад 10 проектів від різних фондів та організації.

 

Детальнiше...

 

 

 

 

 

 

 

 


Аспен-Україна допомагають дітям

logo

 

Надзвичайні люди і надзвичайні добрі справи! Асоціація випускників "Аспен-Україна" - неприбуткова, незалежна, неполітична громадська організація, що об'єднує відповідальних лідерів різних сегментів Українського товариства та реалізує діяльність, спрямовану на позитивні трансформації в суспільстві, Україні і в світі.

 

Детальнiше...

 

 

 

 


Прості Мрії

logo

 

Друзі, хочемо вас познайомити ще з одним прекрасним благодійним фондом, який приєднався до нашої великої місії та допомагають нам збирати кошти на лікування діток з вродженими вадами серця ❤ Благодійний фонд "Наш Світ" допомагає хворим і знедоленим дітям вже більше 3 років. Під їх опікою знаходяться 2 дитячих будинки: в Фастові і в селі Мокрець.

 

Детальнiше...

 

 

 

 


Lesaffre допомагає діткам з вадами серця

unnamed

 

Ми щасливі, що нас оточує ще більше компаній, які допомагають рятувати дитячі життя! Яскравий приклад того, як можна змінити життя діток, з вродженими вадами серця та прийняти участь у благодійності всією компанією. Благодійний проект “Від серця до серця”, започаткований компанією “Лесаффр Україна” http://www.lesaffre.ua/ ❤ в серпні 2016 року,

 

Детальнiше...

 

 

 

 


Янголи Watsons

logo

 

В Україні щорічно 4000 дітей з вадами серця змушені долати складні та небезпечні для життя операції через брак фінансування лікарень. Щорічно медичні заклади потребують 500 оклюдерів – сучасних імплантів, які транспортуються до серця через судини на стегні та закривають патологічні отвори. Завдяки ним є можливість проводити операції без розрізу грудної клітини та зупинки серця, а діти можуть залишити лікарню вже за 3 дні. Проте держава може забезпечити придбання в середньому 80 оклюдерів на рік.

 

Детальнiше...

 

 

 

 


Українська Біржа Благодійності

АкцияУББ

 

Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua) – це перша в Україні незалежна загальнонаціональна соціальна інфраструктура онлайн-благодійності. Ми надаємо універсальний сервіс для Благодійників та для тих, кому потрібна допомога. Тут кожна людина, кожна компанія чи організація може знайти та підтримати благодійний Проект за власним вибором. І зробити це у найлегший і найзручніший для себе спосіб.  

Детальніше...

 

 

 

 


Найкращий подарунок на День Народження

Sukhanov

 

Як подарунок на день народження може врятувати чиєсь життя Ми такі щасливі, що нас з кожним днем оточує ще більша кількість добрих людей, які намагаються всіма силами рятувати діток з вродженою вадою серця. 

Детальнiше...

 

 

 

 


ATLANT-Україна: від серця до серця!

logo

 

Знаєте, що таке щастя? Щастя - це коли відповідальний та дбайливий бізнес рятує наших діток! І таке щастя, що наших підопічних знову підтримує компанія ATLANT Ukraine ❤ 

Детальнiше...

 

 

 

 


Hearts Days Night

 АкцияHeartsDays

 

Ми, учасники команди #СомнениеChallenge, вирішили провести благодійну вечерю Hearts Days Night. В нас є мета – врятувати дитячі серця. Кожного дня в Україні народжується 12 дітей з вадами серця. Життя цих дітей може змінити операція по встановленню серцевого імплантату. 

Детальніше...

 

 

 

 


Дорога до серця від компанії WOG

АкцияДорога

 

Акція «Дорога до серця», започаткована компанією WOG (ВОГ РІТЕЙЛ), проводиться вже одинадцятий раз поспіль. На сьогодні партнерами проекту виступають МБФ «Українська Біржа Благодійності» та БФ «Відкриті серця України». Нагадаємо, протягом певного періоду часу на всіх АЗК мережі WOG охочі мали змогу придбати наліпку у формі серця. Вартість однієї наліпки становила всього 3 грн.  

Детальніше...

 

 

 

 


#СомнениеChallenge 2.0

АкцияСомнение

 

#СомнениеChallenge - це масштабний спортивно-соціальний проект, мета якого - зробити перший крок по перезапуску аматорського спорту в Україні. Учасники #СомнениеChallenge не тільки ведуть здоровий спосіб життя та змінюють ставлення до спорту в Україні, а ще й несуть дуже важливу місію - благодійну. Адже тільки завдяки небайдужим людям, ми зможемо змінити ситуацію в країні та допомогти діткам, яким ніхто крім нас не допоможе. 

Детальніше...

 

 

 

 


Wizz Air Kyiv City Marathon 2016

АкцияЧелендж

 

#СомнениеChallenge - це масштабний спортивно-соціальний проект, мета якого - зробити перший крок по перезапуску аматорського спорту в Україні. Учасники #СомнениеChallenge не тільки ведуть здоровий спосіб життя та змінюють ставлення до спорту в Україні, а ще й несуть дуже важливу місію - благодійну. Адже тільки завдяки небайдужим людям, ми зможемо змінити ситуацію в країні та допомогти діткам, яким ніхто крім нас не допоможе. 

Детальніше...

 

 

 

 


Кураж Базар Благодійний

АкцияКураж

 

Мета нашого проекту – зібрати кошти на придбання оклюдерів, які імплантують у серця дітей. Таке лікування проводиться без розрізу, зупинки серця і глибокого наркозу. Більш того, пацієнтам не потрібна реабілітація, і вже через 1-2 дні їх виписують абсолютно здоровими. Такі безкровні операції проводять у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. Амосова та Науково-практичному центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. 

Детальніше...

 

 

 

 


Допомога від ATLANT-Україна

АкцияАтлант

 

Цього року компанія ATLANT-Україна привітає наших клієнтів та партнерів з Новим роком не зовсім звично. Адже ніхто з вас не отримає стандартний корпоративний подарунок з нашим лого! Замість цього ми подаруємо віру в краще і тепло на душі, а 11-річному хлопчикові Сергію – ще й нове сердечко.

Детальніше...

 

 

 

 

 

 


Наповни Серце Життям

 

Ми – ініціативна група людей "Наповни Серце Життям", і ми змінюємо світ навколо себе. Спільно з Українською Біржею Благодійності та БФ "Серця Майбутнього" ми допомагаємо діткам із вродженою вадою серця. Щорічно в Україні більше 4500 дітей народжуються з різними формами вади серця і потребою в операції. Мета даного проекту – врятувати 8 дитячих життів. Всі залучені кошти будуть спрямовані на закупівлю серцевих імплантів – оклюдерів, щоб дітки стали здоровими!

Детальніше...

 

 

 

 

 

 


Серця Майбутнього

 

З 1.03.2016 по 30,04.2016 стартувала акція «Серця Майбутнього». Купуючи продукцію торгівельної марки «START» та «AXA» в торгівельних центрах «METRO» - кожен з нас може врятувати дитячі серця!!!

 

Детальнiше...

 

 

 

 


Бути поруч

 

01.04.2015 року, завершилася благодійна акція під назвою «Бути Поруч», яка проходила завдяки компаніям, SC Johnson мережі парфумерних магазинів Watsons а також мережі торгівельних центрів METRO за підтримкою БФ «Серця Майбутнього»

 

Детальнiше...

 

 

 

 


Частинка серця

 

 

 

 

Благодійний проект мережі магазинів гаджетів і аксесуарів «Цитрус» #ЧастинкаСерця покликаний врятувати 20 дітей із вродженим пороком серця. 4 500 дітей щорічно народжуються в Україні з цим діагнозом, а це 6-8 випадків на 1 000 новонароджених. Держава щорічно допомагала покрити більшу частину витрат на придбання оклюдерів 200 сім'ям, які не можуть дозволити собі цю дорогу, але таку необхідну для життя дитини операцію. У зв'язку з важким становищем в країні ця допомога зараз припинена.

 

 Детальніше... 

 

 

 

 


 

Діти миру

 

 

 

 

01.04.2014 року завершилася благодійна акція під назвою «Діти Миру», яка проходила завдяки компанії SC Johnson та мережі парфумерних магазинів Watsons за підтримкою БФ «Серця Майбутнього»

 

 Детальніше...